WWW

Cennik usług detektywistycznych

Ze względu na charakter świadczonych usług oraz w trosce o satysfakcję naszych Klientów, pragniemy poinformować, iż po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zlecenia, przygotujemy indywidualną wycenę usługi, precyzyjnie dobraną do Państwa oczekiwań.

Ze względu na wiele pytań odnośnie do cennika usług detektywistycznych chcielibyśmy wyjaśnić, w jaki sposób wyceniamy konkretne zlecenia oraz jakie informację są dla nas istotne.

Bardzo rzadko wyceniamy zlecenia w trakcie rozmowy telefonicznej. Powodem jest fakt, że klienci bardzo często mają informację, które mogą nam ułatwić działanie, ale nie mają świadomości, że są cenne. Natomiast czasami zdarza się, że klient nieświadomie nie mówi o pewnych sytuacjach czy zdarzeniach, które są bardzo istotne w toku realizacji zlecenia.

Dlatego spotkanie z Klientem oraz zebranie pełnego wywiadu daje podstawę do wyceny konkretnego zlecenia.

 

Jakie informacje zbieramy od Klienta?? Jakie dane są dla nas niezbędne? Poniżej wyszczególnię kilka pytań, które z pewnością padną na spotkaniu

1. Pełne dane osobowe osoby obserwowanej
Imię, nazwisko, data urodzenia) nie potrzebujemy numerów PESEL, numerów dowodu osobistego. Nigdy nie prosimy o przekazywaniu skanów czy fotokopii dokumentów tożsamości.

2. Wizerunek Figuranta
Może być to link do portalu społecznościowego lub po prostu zdjęcie. Ważne by wizerunek był aktualny i widoczne były na nim cechy szczególne takie jak kolor włosów, oczu czy kształt nosa. Dla detektywa realizującego zlecenie ważne są również pewne szczegóły takie jak np. sposób chodzenia, wada wymowy, czy styl ubierania się figuranta.

3. Pojazdy obserwowanej osoby?
Ile pojazdów ma do dyspozycji? Czy posiada samochód służbowy? Czy może pożyczyć od kogoś samochód?

Czy może korzystać np. z roweru? Oczywiście potrzebne są nam dane tych pojazdów: numer rejestracyjny, marka, model oraz kolor. Ważnym pytaniem jest również sposób prowadzenia pojazdu.

Figurant, który prowadzi dynamicznie pojazd oraz często łamie przepisy ruchu drogowego jest specyficznym obiektem obserwacji. Nieumiejętnie przeprowadzona obserwacja może narazić Agencje na dekonspirację. Natomiast odpowiednio dobrana taktyka obserwacji oraz zaangażowanie odpowiednich metod i rozwiązań technicznych powoduję znikome ryzyko dekonspiracji, oraz sukces obserwacji.

4. Miejsce pracy, zawód, ogólnie zajęcie zawodowe?
Pytanie o zajęcie zawodowe Figuranta jest bardzo istotne, ponieważ dzięki tej informacji Agencja buduje taktykę obserwacji. Inaczej wyglądają działania Agencji, gdy Figurant jest, przedstawicielem handlowym natomiast inna taktyka wykorzystywana jest do obserwacji urzędnika, który ma stałe godziny pracy oraz rytm dnia. Osoby które, mają nieograniczone godziny pracy lub zawodowo dużo podróżują muszą, być inaczej obserwowane. Taktyka obserwacji jest dużo bardziej złożona oraz konieczne jest zaangażowania większą liczbę ludzi, oraz sprzętu

5. Czy w ostatnich trzech miesiącach miało miejsce zdarzenie, które mogło spowodować podejrzenie zdrady?
Jeśli takie zdarzenie miało miejsce to jakie były okoliczności? Czy figurant wyprowadził się z miejsca zamieszkania? Czy zaczął więcej przebywać poza domem ? Czy miały miejsce awantury domowe? Czy Figurant zmienił styl ubioru lub w jakiś sposób zmienił swoje zachowanie?

Pięć naprawdę podstawowych pytań, które pozwolą nam na spotkaniu wycenić pracę Agencji. W założeniu, że Figurant zamieszkuje w Lublinie, porusza się jednym pojazdem, pracuję zawodowo osiem godzin dziennie oraz nie zmienił miejsca zamieszkania, to koszt obserwacji zaczyna się od kwoty 4 000 zł netto.

Warto zaznaczyć, że zakontraktowane godziny obserwacji, w tym przypadku 20 godzin, wykorzystywane są przez Klienta w dowolny sposób. Agencja może przeprowadzić cztery obserwację po pięć godzin o, ale również możemy przeprowadzić ciągłą 20-godzinną obserwację. Czas i miejsca rozpoczęcia obserwacji wyznacza klient.

Warto zaznaczyć, że zakontraktowane godziny obserwacji, w tym przypadku 20 godzin, wykorzystywane są przez Klienta w dowolny sposób. Agencja może przeprowadzić cztery obserwację po pięć godzin o, ale również możemy przeprowadzić ciągłą 20-godzinną obserwację. Czas i miejsca rozpoczęcia obserwacji wyznacza klient.

Wiele osób, korzystających po raz pierwszy z usług detektywistycznych są zdziwieni dużą w ich ocenie wyceną za usługę

Pamiętajcie Państwo, że prawidłowo udokumentowanie pewnych faktów czy zdarzeń jest naprawdę pracochłonne. Informację przekazywane Klientowi muszą, być w stu procentach zweryfikowane. Dodatkowo z każdych czynności detektywistycznych, detektyw realizujący tworzy pisemny raport. Klient tym raportem może posługiwać się przed wszelkimi instytucjami w procedurze cywilnej lub karnej.

Detektyw to również świadek w Sądzie, który pod przysięgą musi potwierdzić wszelkie zebrane informację zawarte w raporcie z czynności detektywistycznych.

Warto zaznaczyć, że nie udokumentowanie pewnych zdarzeń w odpowiednim miejscu i czasie może w przyszłości się zemścić.

  • Obserwacja osób relacje damsko-męskie – od 4000 zł Netto
  • Ustalenia ruchomości/nieruchomości – od 2000 zł Netto
  • Dokumentowanie czynów nieuczciwej konkurencji – od 2000 zł Netto
  • Wywiad gospodarczy na temat kontrahenta – od 3000 zł Netto
  • Ustalenie adresu do korespondencji na potrzeby spraw sądowych – od 1500 zł Netto
  • Poszukiwanie osób zaginionych/ukrywających się od 8 000 zł Netto
  • Monitoring pojazdów GPS – od 1000 zł netto
  • Wykrywanie podsłuchów od 1000 zł Netto

Formularz kontaktowy