WWW

Wywiad gospodarczy

Oferta biura detektywistycznego oferuje przeprowadzenie profesjonalnego wywiadu gospodarczego. Dzięki nam dokładnie sprawdzisz potencjalnego partnera biznesowego przed nawiązaniem współpracy. W ten sposób zmniejszysz ewentualne ryzyko i zadbasz o bezpieczeństwo finansowe swojego przedsiębiorstwa.

Czego dotyczy wywiad gospodarczy?

Wbrew pozorom detektywistyka i wywiad gospodarczy od lat idą w parze. Staranne przeprowadzenie analizy kontrahenta biznesowego pomaga w zminimalizowaniu ryzyka związanego ze wzajemną współpracą. W realizacji naszych usług zawsze korzystamy w pełni legalnych sposobów pozyskiwania informacji gospodarczych i dokładanie analizujemy każdy przypadek według indywidualnych kryteriów. Nasz detektyw gospodarczy zapozna się z Twoimi potrzebami, a następnie przeprowadzi wywiad gospodarczy, który obejmuje m.in. takie działania jak:

  • weryfikacja referencji, doświadczeń i opinii wystawianych przez inne firmy
  • sprawdzenie ewentualnego konfliktu interesów z innymi podmiotami
  • sprawdzenie ewentualnych problemów prawnych
  • monitorowanie mediów oraz portali społecznościowych pod kątem oceny wizerunku firmy i osób nią zarządzających
  • analiza dokumentów publicznych pod kątem ewentualnych nieprawidłowości, w tym m.in.: sprawozdań finansowych, rejestrów sądowych i innych
  • przeprowadzenie wywiadu środowiskowego wśród podmiotów i osób z otoczenia potencjalnego kontrahenta
  • określenie i lokalizacja majątku kontrahenta
Na koniec przygotujemy dokładaną analizę wraz z wnioskami, z których dowiesz się, czy dany podmiot jest godny zaufania i warto nawiązać z nim współpracę. Analiza dotyczy m.in. wypłacalności kontrahenta i ewentualnych otwartych procesów sądowych.

Sprawy ubezpieczeniowe

W ramach wywiadu gospodarczego, oferuję również zebranie materiału dowodowego w zakresie spraw ubezpieczeniowych. To niezwykle ważne w kontekście ubiegania się o odszkodowanie. Tego typu sprawy mogą się ciągnąć miesiącami. Na szczęście nasz detektyw zbierze niepodważalne dowody, dzięki czemu zwiększysz szansę na otrzymanie należnych środków z ubezpieczenia i skrócisz cały proces.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszej agencji detektywistycznej, które obejmują m.in. przeprowadzenie wywiadu gospodarczego.

Formularz kontaktowy