WWW

Sprawy alimentacyjne

Nasze biuro detektywistyczne posiada doświadczenie w prowadzeniu wielu spraw alimentacyjnych. Nasi specjaliści dokładnie zapoznają się z Twoim przypadkiem oraz pomogą w zdobyciu dowodów, które okażą się kluczowe dla sprawy. Razem z nami zwiększysz szansę na odzyskanie długów alimentacyjnych oraz zadbasz o swój spokój i bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Pomoc detektywa w sprawach alimentacyjnych

Sprawy alimentacyjne to jeden z rodzajów spraw rodzinnych. Dochodzi do nich w sytuacji, gdy osoba zobowiązana do płacenia alimentów unika swojej powinności. W takiej sytuacji nieocenionym wsparciem może być pomoc detektywa. Dokładnie zapozna się z Twoim przypadkiem oraz pomoże w zdobyciu dowodów, które będą miały wagę w procesie sądowym, w tym przy pozwie o alimenty na dziecko lub innego członka rodziny. Detektyw naszej agencji pomoże Ci w uzyskaniu takich informacji jak m.in.:
  • ustalenie miejsca pracy dłużnika alimentacyjnego
  • określenie faktycznych dochodów dłużnika
W naszej pracy korzystamy tylko ze sprawdzonych i skutecznych metod detektywistycznych, które są zgodne z prawem. Dzięki temu zebrane przez nas informacje mogą stanowić cenny dowód w sprawie alimentacyjnej i pomóc w rozstrzygnięciu jej na Twoją korzyść. 

Obniżenie lub odwołanie alimentów

Oczywiście pomagamy nie tylko osobom, którym należą się alimenty. Nasze biuro detektywistyczne posiada doświadczenie wprowadzeniu obserwacji i zbieraniu dowodów, które poddadzą słuszność płacenia alimentów pod wątpliwość. Zdarza się tak, że ktoś oczekuje od naszych klientów alimentów, zawyża ich kwotę lub stosuje wyłudzenia. Nasz detektyw przeprowadzi dokładną obserwację wspartą wywiadem, a następnie przygotuje raport. Zebrane dowody mogą stanowić podstawę do obniżenia wysokości alimentów lub nawet do ich całkowitego odwołania.

Sprawy alimentacyjne oraz usługa detektywiwtyczna

Jeżeli jesteś w trakcie sprawy alimentacyjnej lub się do niej przygotowujesz, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół tworzą doświadczeni detektywi, którzy dokładnie zapoznają się z Twoim przypadkiem oraz wdrożą skuteczne działanie w ramach litery prawa. Więcej informacji na ten temat uzyskasz w kontakcie z naszym specjalistą.

Formularz kontaktowy