WWW

Usługi detektywistyczne

Detektyw Łukasz Wiszniewski świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dbamy o pełną dyskrecję, a informacje o współpracy mają charakter poufny. Na bazie wieloletniego doświadczenia, przygotowania merytorycznego oraz sprzętowego, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką skuteczność działania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez agencję detektywistyczną.

W naszej pracy korzystamy tylko z legalnych i sprawdzonych metod detektywistycznych. W ten sposób dbamy o bezpieczeństwo każdego klienta i osób postronnych, a zebrane materiały mogą stanowić ważny dowód w sprawie sądowej.

Prowadzimy rzetelną obserwację, wywiad środowiskowy oraz gospodarczy, a na koniec przygotowujemy dedykowany raport z wnioskami. Z powodzeniem pomożemy Ci w prowadzeniu sprawy rodzinnej, w poszukiwaniu osób zaginionych, potwierdzeniu zdrady małżeńskiej lub w procesie weryfikacji pracowników.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami detektywistycznymi oraz do bezpośredniego kontaktu.

Informatyka śledcza

Wykrywamy podsłuchy i urządzenia lokalizacji GPS. Razem z nami zadbasz o zwiększone bezpieczeństwo i poufność informacji.

Zobacz

Poszukiwanie osób

Oferujemy profesjonalne poszukiwanie osób zaginionych w całej Polsce z wykorzystaniem doświadczenia i sieci zbudowanych kontaktów.

Sprawy rodzinne

Prowadzimy sprawy rodzinne, rozwodowe, alimentacyjne i spadkowe, zdobywając dowody na potwierdzenie racji klienta i zasadność jego roszczeń.

Wywiad gospodarczy

Zdobędziemy dowody w sprawach gospodarczych i alimentacyjnych, a także ustalimy ruchomości danej osoby lub firmy.

Zdrady małżeńskie

Podejrzewasz zdradę małżonka? Zbierzemy dla Ciebie niepodważalne dowody, które ją potwierdzą lub jej zaprzeczą.

Weryfikacja pracowników

Sprawdzimy dla Ciebie pracowników i zdobędziemy dowody na ewentualne złamanie zasady zakazu konkurencji lub kradzieży zasobów materialnych i niematerialnych.

Windykacja długów

Zweryfikujemy i ustalimy majątek dłużnika w obszarze ruchomości i nieruchomości oraz pomożemy Ci w jego lokalizacji. Sprawdzimy, czy w Twoim przypadku sprawdzi się skarga pauliańska.