WWW

Zdrady małżeńskie

Podejrzenie zdrady nie wystarczy do tego, aby doprowadzić do rozwodu z orzeczeniem o winie jednej ze stron. W tym celu musisz zebrać niepodważalne dowody zdrady. Pomożemy Ci w zebraniu i udokumentowaniu dowodów, które mogą stanowić cenny materiał podczas sprawy rozwodowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Zbieranie dowodów zdrady małżeńskiej

Zdrady małżeńskie są powodem do zasądzenia rozwodu z orzeczeniem o winie jednego z małżonków. Nie wystarczą jednak same podejrzenia. Aby dowieść swojej racji, musisz zebrać niepodważalne dowody, w czym pomoże Ci nasz detektyw. Zdrady stanowią poważne wykroczenie wobec instytucji, jaką jest małżeństwo. W biurze detektywistycznym dokładamy wszelkich starań, aby zebrać niepodważalne dowody, które mogą być wykorzystane w sądzie. Jeżeli miała miejsce zdrada, detektyw naszego biura będzie Twoim świadkiem w sądzie. W naszej codziennej pracy korzystamy ze skutecznych metod detektywistycznych oraz z działań niekonwencjonalnych, jednak zawsze zgodnie z prawem. Dzięki temu dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Profesjonalizm i dyskrecja w każdej małżeńskiej sprawie

Detektywów naszej agencji charakteryzuje pełen profesjonalizm i dyskrecja. Materiały dowodowe zbieramy niepostrzeżenie. Dokładnie obserwujemy Twojego małżonka po to, aby udowodnić, że zdrada miała miejsce lub rozwiać Twoje podejrzenia. Z doświadczenia wiemy, że zdarza się również tak, że podejrzenia nie mają pokrycia w rzeczywistości. Zawsze jednak warto to sprawdzić, aby zyskać pewność co do danej sytuacji i wyzbyć się wątpliwości. Zdrady i sprawy alimentacyjne to obszar, którym na co dzień się zajmujemy.

Zdrady małżeńskie - jak możemy Ci pomóc

W ramach współpracy prowadzimy subtelną obserwację Twojego małżonka i dokumentował różne podejrzane zachowania. Dotyczy to m.in.: odwiedzania często odwiedzanych przez niego miejsc czy też weryfikacji środowiska, w którym na co dzień przebywa. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów docieramy również do świadków, którzy mogą posiadać cenne informacje w sprawie rozwodowej. Po zakończeniu obserwacji przygotujemy dla Ciebie pisemny raport z przeprowadzonych czynności detektywistycznych oraz naszą analizę wraz z dowodami. Stanowią one cenny materiał w kontekście spraw alimentacyjnych, rozwodowych, dotyczących podziału majątku czy też opieki nad dziećmi.

Jeżeli podejrzewasz małżonka o zdradę, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Świadczymy swoje usługi na terenie całej Polski i cechuje się wysoką skutecznością działania. Pomożemy Ci w udowodnieniu lub zaprzeczeniu zdrady Twojego współmałżonka.

Formularz kontaktowy