WWW

Informatyka śledcza

Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się m.in. w cyberbezpieczeństwie i informatyce śledczej, w której zakres wchodzą m.in.: odzyskiwanie danych z telefonu, wykrywanie podsłuchów czy też urządzeń lokalizacji GPS. Dokładnie zbadamy Twoje urządzenia elektroniczne i zwiększymy Twoje bezpieczeństwo. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych.

Odzyskiwanie danych z telefonu

Telefon komórkowy to urządzenie, które na codzień rejestruje i przechowuje wiele danych, które później mogą zostać użyte jako materiał dowodowy. Nawet usunięcie danych nie gwarantuje pełnego zabezpieczenia, ponieważ istnieją skuteczne sposoby ich przywrócenia. Nasz informatyk śledczy oferuje profesjonalne odzyskanie danych z telefonu, w tym m.in. odzyskiwanie usuniętych zdjęć. Na bazie doświadczenia i przygotowania technologicznego oferujemy odzyskiwanie:

  • historii połączeń
  • skasowanych wiadomości tekstowych i głosowych
  • skasowanych zdjęć i nagrań video-audio
  • skasowanych kontaktów
  • numerów kart SIM (IMSI oraz ICC)
  • lokalizacji GPS oraz BTS
  • analiz fizycznych i logicznych
  • haseł do telefonów

 

Gwarantujemy wsparcie dla 22,5 tys. najpopularniejszych modeli telefonów i urządzeń przenośnych innego typu oraz proponujemy bezpłatną wstępną analizę powierzonego sprzętu. Zweryfikujemy potencjał odzyskania z nich danych. Oferujemy też odzyskiwanie danych z zepsutego telefonu.

Sprawdzanie podsłuchów w telefonach

W ramach tej usługi proponujemy sprawdzanie podsłuchów telefonów. Wbrew pozorom podsłuch w telefonie to spore zagrożenie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W ten sposób można zdradzić poufne informacje lub ważne dane. Nasi eksperci sprawdzą, czy w Twoim przypadku ma miejsce podsłuchiwanie telefonów oraz zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Oferujemy również wykrywanie podsłuchu w domu oraz wykrywanie podsłuchu w samochodzie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do skorzystania z usług naszego biura detektywistycznego. Zapewniamy profesjonalizm i pełną dyskrecję działania.

Formularz kontaktowy