WWW

Windykacja długów

Skuteczna windykacja długów ma duże znaczenie w kontekście zachowania płynności finansowej przedsiębiorstw i osób prywatnych. Kto choć raz borykał się z tym problemem, ten wie, że proces odzyskiwania należności może być długotrwały. Skorzystanie z usług prywatnego detektywa może przyspieszyć ściąganie długów i zwiększyć szanse na skuteczne rozwiązanie sporu.

Jak praca detektywa wspiera windykację

Dokładnie zapoznamy się z Twoją sytuacją oraz całą sprawą. Zweryfikujemy dotychczasowe działania windykacyjne i pomoże w zebraniu dowodów, które przyspieszą ściąganie należności. Od ponad 10 lat świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne, a dzięki rozbudowanej sieci kontaktów wykazujemy dużą skuteczność w całej Polsce. W ramach współpracy pomożemy Ci m.in. w:

  • ustaleniu miejsca pobytu dłużnika i ujawnieniu jego adresu do korespondencji
  • ustaleniu majątku dłużnika w zakresie ruchomości i nieruchomości
  • ujawnieniu miejsca zatrudnienia dłużnika
  • ustaleniu danych na temat pokrewieństwa (wstępni/zstępni)
  • zdobyciu aktualnego numeru telefonu dłużnika

W ramach świadczenia usług detektywistycznych korzystamy tylko z legalnych i skutecznych metod. Pozyskujemy dane w oparciu o zbudowaną sieć kontraktów, w tym m.in. poprzez wywiadownie gospodarcze. Zadbamy o Twój interes, dzięki czemu windykacja faktur będzie jeszcze skuteczniejsza.

Skarga pauliańska - Twoja obrona w procesie windykacji

W ramach windykacji pojawia się taki termin jak skarga pauliańska. To typowe zadanie dla naszego detektywa. Udokumentujemy wszystkie próby zbycia i zbycie majątku dłużnika w celu pokrzywdzenia wierzyciela. Często dłużnicy decydują się na przepisanie swoich nieruchomości i ruchomości na rzecz bliskich osób. Dokładnie sprawdzimy to i zbierzemy dowody, dzięki którym skarga pauliańska będzie miała zastosowanie.

Detektyw - idealny negocjator w windykacji długów

Doświadczenie i zrozumienie ludzkich postaw sprawiają, że nasz detektyw może pełnić rolę skutecznego negocjatora. W Twoim imieniu przeprowadzi windykację terenową oraz w ramach negocjacji postara się o zawarcie porozumienia co do spłaty zadłużenia lub też o podpisanie ugody (windykacja polubowna). Wszystko po to, aby nasz klient odzyskał swoje pieniądze.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji w celu zwiększania skuteczności prowadzonych przez Ciebie działań windykacyjnych. Razem z nami zadbasz o odzyskanie swoich pieniędzy i zachowanie płynności finansowej.

Formularz kontaktowy