WWW

O nas

Moi drodzy,

Nazywam się Łukasz Wiszniewski i jestem prywatnym detektywem. Świadczę usługi detektywistyczne od 2013 roku. Nr licencji 0001351

W trakcie drogi zawodowej wraz z moim zespołem wielokrotnie rozwiązywałem różne problemy moich klientów.

Zespół, który stworzyłem to wyłącznie licencjonowani detektywi z długoletnim stażem, biegli sądowi różnych specjalności, specjaliści bezpieczeństwa IT, czy osoby zajmujące się zawodowo białym wywiadem tzw. “OSINT”

Agencja do dyspozycji ma również profesjonalnych Adwokatów, Radców Prawnych, którzy ocenią Państwa problem prawny i doradzą stosowne rozwiązanie.

Nasza Agencja skupia się na zdobywaniu dowodów, które w rękach Adwokata będą bronią w walce na sali sądowej.

Większość spraw, które prowadzimy to sprawy rozwodowe, ale oczywiści podejmujemy się również innych spraw w tym spraw karnych, poszukiwania osób zaginionych czy tak zwanych porwań rodzicielskich.

Cały nasz zespól, ma świadomość, że nasi Klienci przychodzą do nas z konkretnym problemem często na zakręcie życiowym. Każdy w naszym zespole ma świadomość, że informacje, które powierzają nam Klienci, są bardzo delikatne oraz często nasze ustalenia są podstawą do poważnych wręcz nieodwracalnych decyzji naszych Klientów.

Posiadamy własny dział realizacji i nie zlecamy czynności innym podmiotom. Naszym największym atutami jest lojalność w stosunku do klienta, dyskrecja w działaniu oraz skuteczność.

Każdy klient jest dla nas ważny oraz każdy problem jest rozpatrywany indywidualnie.

Jesteśmy elastyczni, płatności za czynności detektywistyczne możemy rozbijać na raty lub przesuwać terminy płatności.

Rozmowa telefoniczna oraz spotkanie z klientem zawsze jest bezpłatne.

Jesteśmy transparentni chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Na wszystkie odpowiemy podczas bezpłatnego spotkania czy w trakcie rozmowy telefonicznej.

Formalności przy podpisaniu umowy o świadczenie usług detektywistycznych.

Zawsze z naszymi klientami podpisujemy umowy o świadczenie usług detektywistycznych. Umowa zawsze jest w formie pisemnej. Każda umowa ma swój indywidualny numer. W umowie o świadczenie usług detektywistycznych są zawarte kolejne niezbędne składniki umowy.

1. Numer umowy
2. Miejsce i data zawarcia umowy
3. Oznaczenie Agencji tj. nr licencji, koncesji oraz inne dane identyfikujące
4. Określenie Zlecającego, czyli Klienta/ Imię, Nazwisko, PESEL, Adres zameldowania
5. Określenie przedmiotu zalecenie, czyli np. 20 godzin obserwacji Figuranta pod kątem relacji damsko-męskich.
6. Określenie Figuranta np. Piotr Kowalski zamieszkały miasto, ulica.
7. Określenie terminu realizacji np. 14 dni roboczych
8. Wzór wypowiedzenia umowy, jeśli umowa została zawarta poza lokalem przedsiębiorcy.
9. Na życzenie klienta możemy udostępnić przed spotkaniem wzór umowy o świadczenie usług detektywistycznych.

Na zlecenie naszych klientów zbieramy dowody w sprawach cywilnych np. sprawy rozwodowe jak i prowadzimy skomplikowane śledztwa gospodarcze. Nasza oferta jest bardzo elastyczna, podchodzimy do spraw indywidualnie, nieszablonowo. Agencja działa na terenie województwa lubelskiego: Lublin, Łęczna, Chełm, Zamość, Lubartów, Puławy. 

Dysponujemy wszelkimi narzędziami i umiejętnościami niezbędnymi do rozwiązania nawet najtrudniejszych spraw. Powierzając nam rozwikłanie danego problemu moga mieć państwo pewność, że usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie z zachowaniem pełnej dyskrecji. Nasza oferta jest kompleksowa, dlatego z pewnością uda nam się zaproponować odpowiednią usługe.